بازدید مديران ارشد انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات بیوتکنولوژی پزشکی ایران

مديران ارشد انجمن تولیدکنندگان و صادرکنندگان تجهیزات بیوتکنولوژی پزشکی ایران  و برخي از شرکتهاي عضو آن،؛ از شهرک صنعتی - دارويي برکت ديدار نمودند.
📇 در اين جلسه؛ علاوه بردکتر فریدون مهبودی، (رئیس هیات مدیره انجمن مذکور)، دکتر محمدرضا فاضلی، دکتر سید حسام الدین مدنی، دکتر شهریار امیدوار، دکتر بردیا فرزام فر، دکتر سیروس زینلی، دکتر هوشمند ایکا (همگی از مدیران ارشد شرکت‌های دانش بنیان دارویی کشور) به همراه دکتر کارآگاه دبیر این انجمن و تنی چند از این مدیران این تشکل و شرکت‌های عضو (به عنوان مدعو) و هم‌چنین دکترحمیدرضا جمشیدی، مدیرعامل گروه دارویی برکت (به عنوان میزبان)، حضور داشتند.
مدعوین طی بازدیدی چندین ساعته از بخش‌های مختلف شهرک، ديدار نموده و جهت استفاده از امکانات و زمین‌های آن، رایزنی‌های لازم  را با مدیران گروه دارویی و شهرک صنعتی - دارویی برکت، به عمل آوردند. در این برنامه‌ی بازدید، ابتـدا دکتر جمشیدی (عضو هیات مدیره و مدیـرعامل گروه دارویی برکت)  ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان، به تشریح اهداف تاسیس شهرک و هم چنین اقدامات بنیاد برکت پرداخت و سپس مدعوین نیز به اعلام نظرات خود در مورد شهرک فوق پرداخت.

کد مطلب:590
تاریخ ارسال:1396/01/26
تعداد بازدید:2522
تعداد نظر:
 
 
مطالب پر بازدید
جدیدترین مطالب
تبلیغات
با عضویت در خبرنامه و تلگرام از آخرین مقاله ها و اخبار مطلع شوید